Szerző Téma: Treszzelt haj  (Megtekintve 4551 alkalommal)

Nem elérhető Natalie

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
Treszzelt haj
« Dátum: Február 03, 2011, 01:46:42 »
Azt szeretném kérdezni hogy a treszzelt hajat hogyan varják fől, mert szeretném magam meglepni velem szülinapomra de gondolttam elöbb utánna járok a dolgoknak.Szóval kaptam 60cm treszzelt hajat, nekem kb vállig ér a hajam leérne a derekamig? És hogy ha fel szereném varratni de én viszem a hajat akkor csak a felvarrást kell fizetnem, és az mennyibe kerülne??Van valamilyen nagyobb hátránya a treszzelt hajnak esetleg?y

Nem elérhető Paizs Mónika

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
Re:Treszzelt haj
« Válasz #1 Dátum: Február 16, 2011, 02:16:28 »
Kedves Natalie!

A tresszelt hajat az alábbiak szerint rakják fel.  A saját hajadból egy kis hajfonatot készítenek vízszintesen mindkét füledtől hátrafelé haladva. Középen összefogják a hajad egy kis hajgumival. Majd a hajsort az arra megfelelő cérnával és tűvel felvarrják a hajfonatodra. Ezt a módszert gyakrabban kell újravarratni, mert ha gyorsan nő a hajad a kis fonat hamar meglazul és lenő. Mi személy szerint a keratinos tincseket preferáljuk, mert a legesztétikusabb és legkönnyebb, kényelmesebb viselet. (Tresszelt hajból is lehet keratinos tincseket csinálni)
Ha a hajat már megvetted, általában minden technikánál csak a felrakás illetve újrarakás árát kell fizetned. Hajfelvarrást mi nem készítünk, csak keratinos tincseket. A felkeratinozás ára és felrakása 300Ft/tincs. Kb annyi tincs készül a hajból mint ahány gramm.  Szóval ha rárakod egy konyhai mérlegre és 100 grammot mutat, akkor 100-110 tincs jön ki belőle.
Ha vállig ér a hajad és 60cm hosszút szeretnél akkor kell azért a minimum 100 gramm haj!

Üdv, Mona