Szerző Téma: Mennyivel előre kell bejelentkezni? Mennyibe kerül?  (Megtekintve 6837 alkalommal)

Nem elérhető gabi

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
Mennyivel előre kell bejelentkezni? Mennyibe kerül?
« Dátum: Február 28, 2011, 07:33:33 »
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ha hajat szeretnék hosszabbíttatni akkor mennyi idővel előtte kell bejelentkezni nálatok, és kell e előtte bemennem konzultációra valamikor vagy hogyan működik ez, és milyen költségekkel jár? Tudom hogy függ attól hogy milyen hosszú hajat szeretnék, meg biztos vannak más dolgok is aminek ez függvénye. Tudnátok nekem erről röviden tájékoztatást adni? (Jelenleg éppen vállig érő szőke hajam van és úgy hát középig érőt szeretnék, európai hajból és keratinos technikával)Sajnálom, hogy csak így a fórumon keresztül tudom ezeket megkérdezni, de jelen pillanatban külföldön tartózkodom és csak májusban fogok haza menni, viszont utána nagyon szeretném megcsináltatni, és a  Ti szalonotokról és munkáitokról sok jót hallottam és olvastam! ;)

Köszönöm a választ előre is:

Gabi

Nem elérhető Paizs Mónika

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
Re:Mennyivel előre kell bejelentkezni? Mennyibe kerül?
« Válasz #1 Dátum: Március 02, 2011, 11:26:00 »
Kedves Gabi!

Hajhosszabbításra bejelentkezést 4-5 nappal előre jelezd kérlek telefonon!
Az ingyenes konzultáció nem jár költségekkel, és azért fontos, hogy pontosan felmérjük milyen színű és milyen hosszú haj kell neked. Egyszerű hajszínnél, mint például a fekete, platinaszőke, vagy egyszínű barnák általában mindig van raktáron, feltincsezve így arra még hamarabb időpontot is tudunk adni. Ha küldesz e-mailben egy jól látható fotót a hajadról (a hossza teljesen legyen látható a képen) akkor lehet, hogy nem is kell személyes előzetes találkozó. Amint látom a frizurádat konkrét árat és további felvilágosítást tudok adni.
Az oldal alján található e-mail címre várjuk a leveled.

Üdv, Mona