Szerző Téma: Csatos haj  (Megtekintve 6286 alkalommal)

Nem elérhető sande

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
Csatos haj
« Dátum: Május 24, 2010, 07:31:51 »
Szija!
Nekem nincs túl rövid hajam kb. vállig érő /emo haj/.Szeretnék venni személyesen vácon csatolható hajat ,de az a kérdésem lenne egy tincs kb. hány cm vastag?és mekkora vastagságut ajánlotok?és mennyibe kerül?és nekem kb. mien vastag kéne? ::)
köszi  :)

Nem elérhető Paizs Mónika

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
Re:Csatos haj
« Válasz #1 Dátum: Május 25, 2010, 01:31:37 »
Kedves Sande!

Szívesen válaszolok minden kérdésedre, azonban ezekre csak személyesen tudok. Ha bejössz a szalonba megnézheted az összes hajat, és fel is tudjuk neked próbálni (természetesen ingyen) az összes lehetőséget. Előzetesen tudnál mondani egy hajszínt, ami a színskálánkban van, és a legközelebb áll a hajadhoz? Mielőtt bejönnél egyeztessünk, hogy van e raktáron olyan hajszín.

Üdv: Mona

Nem elérhető sande

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: Május 25, 2010, 05:27:07 »
A hajam ien tejcsoki szinű  ;D és ugyanúgy bekell jelentkeznem mint ha hajat vágatni mennék? Csak póthajat próbálok? Nekem elég dús hajam van csak jelenleg megvan ritkítva, és oldalra szeretnék felcsatolhatós hajat az körübelül mennyibe kerül?
köszi :D

Nem elérhető Paizs Mónika

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: Május 28, 2010, 01:33:06 »
Kedves Sande!

Igen, jó lenne, ha be tudnál előre jelentkezni, hogy legyen a haj raktáron, és hogy itt legyünk. Általában 10-17-ig vagyunk nyitva, de az időpont bejelentkezés alapján változhat.

Ha csak oldalra szeretnél egy-egy sort és hátra egyáltalán nem akkor 8-12 ezer forint lehet maximum a haj.

Várom válaszod, üdv: Mona