Szerző Téma: Csatos póthaj  (Megtekintve 44746 alkalommal)

Nem elérhető Paizs Mónika

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
Re:Csatos póthaj
« Válasz #15 Dátum: Július 02, 2010, 06:33:05 »
Szia Dettike!

Nehéz lenne 100% biztos technikát ajánlanom, mert mindenki szervezte különböző, de sokan ajánlják a Revalid sampont és balzsamot, illetve a Revalid hajnövesztő vitamin kapszulákat is. Ha ezekkel a termékekkel sem sikerül javítani a hajadon, akkor ajánlanék egy orvosi vizsgálatot, mert az is meglehet, hogy gyulladás van a szervezetedben, mely kihathat a bőrre, hajra, egyéb területekre.

Üdv: Mona

Nem elérhető KrisztuS

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: Július 20, 2010, 03:29:39 »
 Szia! Csattos póthajat szeretnék vásárolni, azonban nehéz a választás, mind színben mind súlyban és fajtában. Ebben szeretném kérni a segítséged. A hajam nagyon vékonyszálú. Nem csupán alkalmi viseletre használnám a póthajat. Szeretnék képet küldeni a hajamról, talán tudnál segíteni a színválasztásban és a többi kérdésben is. Milyen címre küldhetem?

Előre is köszönöm válaszod! :)

Kriszti

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: Július 22, 2010, 07:21:22 »
Szia Krisztu S!

Tudom elsőre nehéz a választás, így jól gondoltad, hogy küldjél nekünk képet. Segítünk kiválasztani mind a színt mind a súlyt. Általában ha valakinek nagyon vékonyszálú a haja, akkor vékonyabb sorokat szoktunk ajánlani, és kezdetként kevesebb súlyt. Mert ha kevésnek találnád a későbbiekben még mindig tudsz hozzá rendelni, akár csak 1 sort is.

A képet kérlek küldd az oldal legalján található e-mail címre

info(kukac!)hairtrend.hu

Várom a képeket! Üdv: Mona

Nem elérhető Evelin

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: Július 30, 2010, 08:21:41 »
Szia. :)
Nekem sötétbarna hajam van és szeretnék csatós póthajat rendelni.Nagyon tetszik  a Bunny Blonde színárnyalat és annyit szeretnék megkérdezni hogy a póthajt lehet úgy is felcsatolni hogy alulra ? Szóval hogy valahogy úgy nézzen ki mintha direkt lenne az alsó része szőke a felső pedig fekete?Vagy az úgy bután nézne ki és jobb lenne ha olyan színt választanék amilyen a mostani hajam ?:)
Előre is köszi a válaszokat.
Evelin :)

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: Augusztus 03, 2010, 09:47:03 »
Szia Evelin!

Természetesen lehet úgy rendelni a póthajat, hogy alulra szőkét csatolj fel. Szerintem nem buta kérdés. Volt már több vendégünk aki így kérte a hajat, azonban fordított színben, felülre világosabb és alulra középbarna vagy világosbarna hajat. Volt aki felülre szőkét alulra majdnem feketét kért. Ez függ a frizurádtól is azért, hogy milyen hosszú a hajad, és hogy van levágva a hajvéged (egyenesen tömören vagy tépetten?). Ha nem vagy biztos a dolgodban, keress hajtrendeket, fotókat a neten az elképzelésedhez, és ha találtál, küldd el nekünk is, hogy segíteni tudjunk.

Nem elérhető chintia

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: Augusztus 08, 2010, 08:33:52 »
Szia.Kerestem már nagyon sok honlapon a megfelelő csatos póthajat,de csak nálad találtam olyat mi jó lehet.
A problémám az,hogy elmenni személyesen hozzátok nemtudok,mert elég messze lakok.
Ha hajamról küldök képet tudnál nekem is segíteni hogy milyet/milyen szinűt/mennyi hajat rendeljek.
Nagyon köszönöm segítséged.

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: Augusztus 12, 2010, 07:03:26 »
Kedves Chintia!

Természetesen ha küldesz egy jól látható fotót a frizurádról, akkor tudok segíteni, hogy hány sor kellene, milyen színű és milyen hosszú. Már bevezettük a 40/45cm hajsorokat is. És hamarosan feltöltök még több képet csatos hajhosszabbításainkról.

Várom leveled, Üdv, Mona

Nem elérhető bagodorcsi

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: Augusztus 16, 2010, 10:37:56 »
Szia!
Szeretnék póthajat vásárolni innen. Csatos póthajat, 45cm-est. (2 db 15 cm széles 20 - 20 gr (hátulra) + 2 db 10 cm széles 12 -12 gr (2 db oldalra, középre) + 2 db 2,5 cm széles 4 - 4 gr (előre, oldalra) = kb. 72 gr = 21.960.-Ft, ebből) Azt szeretném kérdezni, hogy a színt azt hogy válasszam ki? Küldjek egy képet, és segítetek? És hogy ha megrendelem, mennyi idő amíg kiszállítják? Köszi, Dorina. :)

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #23 Dátum: Augusztus 16, 2010, 04:37:05 »
Szia Dorina!

Köszönöm hogy írtál. A színskálát próbáltuk minél nagyobb képekkel illusztrálni a csatos póthaj oldalán, ahonnan az árat is kinézted. De ha nehezen tudsz dönteni a színnel kapcsolatban, a legegyszerűbb, ha küldesz egy jól látható fotót a hajadról, frizurádról, hajszínedről. Az oldal legalján jobbra találod az e-mail címünket. Várom a fotót és máris többet tudok segíteni.

Nem elérhető bagodorcsi

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #24 Dátum: Augusztus 16, 2010, 07:19:59 »
Szia!
A színt már megtaláltam. Még annyi, hogy mennyi idő amíg kiszállítják a hajat?:)

Nem elérhető bagodorcsi

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #25 Dátum: Augusztus 16, 2010, 08:31:52 »
Ja és azt elfelejtettem, hogyha felteszem a 45-cmes póthajat akkor az meddig ér? van olyan kép?

Nem elérhető lolly

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #26 Dátum: Augusztus 21, 2010, 01:10:08 »
szia
én kiválasztottam a 45cmes csatos póthaj közül a  2 db 15 cm széles 20 - 20 gr (hátulra) + 2 db 10 cm széles 12 -12 gr (2 db oldalra, középre) + 2 db 2,5 cm széles 4 - 4 gr (előre, oldalra) = kb. 72 gr = 21.960.-Ft
a kérdésem az lenne, hogyha körülbelül vállig érő, sok hajam van, ez a hajmennyiség elegendő az én hajamhoz?
illetve érdekelne még, hogy a rendeléstől számítva mikor kapom meg a rendelt hajat és a fizetés milyen módon zajlik?
előre is köszönöm

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #27 Dátum: Augusztus 24, 2010, 10:59:14 »
Kedves Bagodorcsi!

A kiszállítási idő függ attól, hogy a haj van e éppen raktáron. Melyik színt választottad ki?
A 45 cm hajhosszabbításokról még nincsen fényképünk, mert nemrég vezettük csak be ezt a hosszt. De a legkönnyebben úgy tudod lemérni, hogy a tarkódnál kezdődő hajad és a füled szintjétől mérd oda a hosszt egy vonalzóval vagy mércével. Ez lesz a legalsó hajsor. A legfelső pedig oldalt elől a füled fölött 2-3 centivel.

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #28 Dátum: Augusztus 24, 2010, 11:03:16 »
Szia Lolly!

Ha sok és dús hajad van, akkor mindenképpen ajánlanám a minimum 90 gramm hajat. Azonban a frizurádtól is függ, mert ha erősen meg van tépve akkor kevesebb hajmennyiség kell bele, mint az egyenesen/tömören levágott végű hajnak. A kiszállítás nálad is a haj színétől függ, hogy van e raktáron, kérlek írd meg melyik szín tetszik. A fizetés utánvéttel zajlik, feladjuk a postán a hajat és a postásnál kell fizetni, illetve ha nem tartózkodsz otthon akkor bedobnak egy értesítőt és be kell menned a postára érte, és ott kell kifizetned a csomagot.

Nem elérhető bagodorcsi

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #29 Dátum: Augusztus 24, 2010, 11:23:26 »
Már megrendeltem, vagyis elküldtem a megrendelést még vasárnap. :) Amugy Malibu Blond - Arany közép szőke, és 1 db 20 cm széles, 2 db 10 cm széles.