Szerző Téma: Csatos póthaj  (Megtekintve 43193 alkalommal)

Nem elérhető dalma

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
Csatos póthaj
« Dátum: Május 18, 2010, 02:18:50 »
Hali :)

Ballagásomra (jún 19.re) póthajat szeretnék, vagyis anyuméktól kérem :) és ha minden igaz innen rendeljük. és érdeklődni szeretnék hogy melyik a jobb minőségű? melyik hasonlít jobban a rendes hajra . Hairtrend csatos póthajat szeretnék (3 db 10 cm széles 10 -10 gr (2 db oldalra, 1 db hátra) + 2 db 15 cm széles 23 - 23 gr (hátulra) = 92 gr,  31.740.-Ft) <- ezt. ehhez mennyi csatt jár?:) meg szeretnék valami élénk szint (pink v. rózsaszín) de úgy látom itt nem lehet ilyet kapni. vagy mégis? megoldható valahogy ? vagy fodrásszal be kell hogy festessem majd?:)
Előre is köszi a válaszokat.
Dalma
« Utoljára szerkesztve: április 08, 2012, 10:02:27 írta Paizs Mónika »

Nem elérhető Paizs Mónika

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
Re:Csatos póthaj
« Válasz #1 Dátum: Május 25, 2010, 01:23:11 »
Szia Dalma!

Mindkét márkájú haj 100% emberi hajból van, csak színezett :) De a Hairtrend csatos póthaj dúsabb és a hajsorai könnyebben variálhatóak, így azt jobban ajánlanám. Azonban fontos lenne tudnunk, hogy milyen hajszínre lenne szükséged? A csatok fel vannak varrva már a sorokra, ehhez már nem kell külön csatot várásolnod. Sajnos fantázia színű csatos hajunk nincsen, így azt ajánlanám, hogy egy világosabb színű hajsorra festess rá fodrásszal pinket.

Várom leveled,
Üdv: Mona 
« Utoljára szerkesztve: április 08, 2012, 10:02:50 írta Paizs Mónika »

Nem elérhető dalma

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: Május 25, 2010, 04:10:03 »
Hello :)

A Tejcsoki áll a legközelebb a hajszínemhez , de az is lehet  hogy rendelek keratinos tincseket még, szép színeseket és azzal feldobom .Ezeket a tincseket csattal is fel lehet rakni vagy mindenképp csak hőillesztéssel?:)

Nem elérhető Muzsi

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: Május 26, 2010, 12:15:10 »
Sziasztok!

nem rég írtam nektek levelet (magyar_zsuzsanna@citromail.hu), hogy szeretnék socap csatos póthajat rendelni (küldtem képet is) :) de azt elfelejtetettem megkérdezni, hogy csak az oldalon lévő színskálából lehet választani vagy vannak más színekben is socap póthajak?Légyszi írjátok meg ha van olyan színben mint a képeimen vagy ha nincs akkor azt a színt amelyik a legjobban hasonlít rá. Köszönöm!:)

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: Május 28, 2010, 01:27:36 »
Dalmának!

Szia, fantázia színekből csak keratinos tincseink vannak, amit hőillesztőgéppel lehet felrakni, csatos változatunk nincsen belőle. A tejcsoki hajszín nagyon szép a Hairtrend csatos póthajból, ha azt választanád :)

Üdv: MOna
« Utoljára szerkesztve: április 08, 2012, 10:03:26 írta Paizs Mónika »

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: Május 28, 2010, 01:50:08 »
Szia Muzsi!

Megnéztem a leveled és a képet is, szerintem ez Socap színből 8-as vagy 6-os lenne, meg tudod nézni a színskálán. Természetesen csak azok a színek vannak Socapból amik a színskálán is szerepelnek.

Ha rendelni szeretnél töltsd ki nyugodtan a főoldalon található Online rendelés-t :)

Várom válaszod, Üdv: Mona

Nem elérhető Muzsi

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: Május 30, 2010, 07:29:46 »
Szia :)

Köszönöm a segítséged, ma rendeltem meg:) Remélem minél hamarabb ittlesz. :) :D

Üdv.:Muzsi

Nem elérhető narcisz

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: Június 15, 2010, 12:42:23 »
Szia!
Érdeklődni szeretnék, hogy hozott hajból is tudnátok csatos póthajat készíteni? Nekem 2 évig volt hőillesztéssel felrakva póthaj. Nagyon szerettem, de ez idő alatt sajnos nagyon sok hajamat kihúzta a pótlás.Dúsításra szeretném alkalmazni ezt a  csatos megoldást. Hajat nem szeretnék venni, mivel van 70g,40 cm-es európai hajam.
Nagyon várom válaszod!
Nárcisz

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: Június 17, 2010, 11:28:49 »
Szia Nárcisz!

Hozott hajból is természetesen tudunk csatos hajat készíteni, azonban kicsit költséges és több ideig tart. A tincseidet fel kell tresszelni mely kb. 5000-6000 Ft, utána felcsatozzuk, mely csatonként 600Ft és körülbelül kell 10db csat. Ezt most látatlanban mondom, lehet hogy kevesebb csat is elég. Így ez összességében 12000-13000 Ft környékén lenne. Ha érdekel természetesen elkészítjük neked.

Üdv Mona

Nem elérhető AndreaT

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: Június 22, 2010, 02:31:06 »
Sziasztok!

Csatos póthajat szeretnék rendelni Tőletek, a haj árnyalatában azonban nem vagyok biztos. Szerintem nekem a Los Angeles Szőke lenne megfelelő, de jobb lenne biztosabb lábakon állni ezügyben. Sajnos nem áll módomban ellátogatni Hozzátok, a kérdésem az, hogy fényképek alapján tudtok ebben segíteni nekem?

Köszönettel:

Andi

Nem elérhető Gabika

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: Június 25, 2010, 10:56:03 »
Sziasztok szeretnék vásárolni csatos hajat de nem vagyok benne biztos h melyik szín lenne az igazi arra is gondoltam hogy keverve veszem hova tudnék képet küldeni h kiderüljön?

Nem elérhető Gabika

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: Június 26, 2010, 11:10:36 »
köszi szépen küldtem a képet a mail címemről

Nem elérhető AndreaT

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: Június 28, 2010, 01:33:15 »
Sziasztok!

Nekem az a kérdésem, hogy van-e sajátos technikája a csatos póthaj felrakásának? Be kell tupírozni a tövét, vagy esetleg befonni?

Köszönöm a segítségeteket!

Andi

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #13 Dátum: Június 28, 2010, 04:31:34 »
Szia Andi!

Igen a sajátos technika a hajtő betupírozása és ha még erősebb tartást szeretnél, akkor a tupírozott hajtőt picit befújhatod hajlakkal. Befonni semmiféleképpen nem kell, abba nem tudnád becsatolni a csatokat.

Üdv: Mona

Nem elérhető Dettike07

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: Június 30, 2010, 08:29:28 »
Szia!Nem a hajhosszabbításról szeretnék kérdezni hanem a hajnővesztésről.Nagyon lassan nő és már évek óta növesztem.Van hajnövesztésre valami vitamin vagy mit lehetne tenni hogy gyorsabban nőjön?Sokan mondták hogy igyak sok vizet és akkor gyorsabban nő de nem sokat segített. Légyszi segíts.Köszi előre is.