Szerző Téma: Melyik póthajat válasszam Hajhosszabbításhoz?  (Megtekintve 7657 alkalommal)

Nem elérhető Paizs Mónika

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
Melyik póthajat válasszam Hajhosszabbításhoz?
« Dátum: Március 06, 2010, 04:38:24 »
Kedves Érdeklődök, fórum Olvasók!

Több olyan kérdéssel is találkoztam a héten, nem csak ezen fórumon, hogy a mástól vett póthajatok gubancolódik esetleg seprűs végű. Mielőtt lecserélnétek a póthajat, legyen az csattos, keratinos, vagy más tincses haj, próbáljátok ki a Socap 4You Basic hajápoló termékcsaládot kifejezetten hajhosszabbított hajra. Proteint, selyemszérumot, tápláló vitaminokat, olajokat és szilikont is tartalmaznak, így használatukkal teljesen elkerülhető a gubancolódás és seprűsödés. A póthaj vasalása előtt mindenképp alkalmazzatok ápoló sprayt a roncsolódás elkerülése ellen. Az élettelen póthaj mindig egy kicsit több ápolást, balzsamozást kíván mint saját hajunk!

Egyéb témában is várom mindig kérdésetek!
Üdv: Mona

Nem elérhető mismile

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Melyik póthajat válasszam Hajhosszabbításhoz?
« Válasz #1 Dátum: Március 12, 2010, 04:46:59 »
Szia!

Írtad, hogy jön haj olyan színben, mint az enyém. A kérdésem az lenne, hogy csak 2 sor 3csatos haj hány Ft-ba kerülne?
Köszönöm

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: Március 18, 2010, 04:21:12 »
Szia Mismile!

Köszönöm kérdésedet. Tudom elég nehéz volt dönteni a Headkandy csatos hajak szélességével, árával kapcsolatban. Így lemértem minden sort egyesével és be is áraztam, hogy mindenkinek könnyebb legyen a választás. A csatos póthajak menüpont alatt kérlek nézd meg újra és remélem így már tudtam segíteni. :) A sorok bármelyike választható, az általunk kiírtak ajánlott kombinációk, eddigi tapasztalataink alapján.

Köszönettel: Mona

Nem elérhető mismile

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: Március 19, 2010, 10:38:04 »
Szia Mona!

Nagyon jó, hogy kiírtad, hogy milyen lehetőségek vannak. :) Viszont akkor most valamit nem értek. :) Én a 31.050 Ft-os hajat rendeltem meg, a 90gr-ot. Itt az oldalon úgy van írva, hogy ez 1 db 20 cm széles - 62 gr (hátulra) + 2 db 10 cm széles 10-10 gr (középre) + 2db 2,5 cm széles - 4- 4 gr (oldalra). És így jön ki a 90 gramm.
Nekem viszont csak egy 1 db 20 cm-s sorom van 3 csattal, illetve 2 db 2csatos, azaz a 10 cm-es, ahogy azt már egy előző válaszban írtam. Ez most azt jelenti, hogy 2 db 1 csatos haj kimaradt az én csomagomból, vagy valamit félreértek? :)

Köszi.

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: Május 13, 2010, 05:42:25 »
Szia Mismile!

Természetesen nem, ezek az adatok csak tájékoztató jellegűek. Néha egy csatos hajsorban kicsit több vagy kicsit kevesebb hajsűrűség van. De mi nem a szélesség alapján számoljuk ki a csatos haj végleges árát, hanem hogy hány gramm. Mérd le nyugodtan a csatos hajadat a mérlegen. A haj most, és amikor vetted 3450Ft/10 gramm.
Amúgy, hogy vagy vele megelégedve?

Üdv: Mona