Szerző Téma: Fontos.!!  (Megtekintve 31040 alkalommal)

Nem elérhető Paizs Mónika

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
Re:Fontos.!!
« Válasz #30 Dátum: Május 13, 2010, 05:32:47 »
Igen, a csatos hajat személyes bejelentkezéskor azonnal meg tudjátok próbálni. Így el tudjátok dönteni, mennyi és milyen szélességű csatos haj kell nektek.

Üdv: Mona

Nem elérhető eperke

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #31 Dátum: Augusztus 03, 2010, 05:53:41 »
Szia!

-A csatos póthajaknál, csak 55cm hosszúság van? vagy van annál kisebb is? Én például 45cm hosszú hajra gondoltam, van akkora? ha igen, azok mennyibe kerülnek?

-Az nem nézne ki bután, ha 3db 10cm széles, csatos póthajat úgy rakok fel, hogy egyet középre, egyet-egyet pedig oldalra? vékony szálú és kevés hajam van, ezért fordult meg ilyen a fejembe. :D

-Az utolsó kérdésem pedig az, hogy általában mennyi az "élet" tartalmuk a csatos póthajaknak?

Előre is köszönöm! :)

Eperke

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #32 Dátum: Augusztus 12, 2010, 07:00:37 »
Szia Eperke!

Most frissítettem a csatos haj adatokat, és igen lehet már nálunk kapni rövidebb 40/45cm hosszúságú sorokat is. Többen kérték ezt a hosszúságot, így bevezettük és igyekszünk egyre több színt raktáron tartani.

Így látatlanban nehéz válaszolni a kérdésedre, hogy elég e az a 3 sor neked, de ha küldesz az e-mail címünkre egy fotót, melyen jól látszik a frizurád, akkor rögtön tudok segíteni.

Nem elérhető fravivi

• Állandó tag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #33 Dátum: Augusztus 14, 2010, 10:16:12 »
Szia Mona!
Szeretnék én is csatos hajhosszabbítást/hajdúsítást, csak nem tudom, hogy az én hajmennyiségemhez mennyi lenne a megfelelő. Vékony szálú a hajam, eredetileg szőkésbarna vagyok, de színezem fekete csokoládé színezővel. Kissé fekete hatású, ezért nem tudom melyik színben kellene rendelnem. Rendeljek feketét, vagy a barnás fekete lenne inkább a nyerő választás?
Vagy ha a barnás fekete kissé eltér, akkor átszínezhetem úgy, hogy jobban passzoljon a sajátomhoz? Vagy nagyon károsítaná? Feketéből viszont nem tudok világosabbat csinálni. :(
Küldök képeket, hogy könnyebben tudjatok nekem segíteni. Minden álmom, hogy dús és hosszú hajam legyen, és alig várom, hogy már megrendelhessem a sorokat! :)
Vékonyszálú hajhoz nem ajánlott az indiai haj? Mert az talán dúsabb hatású, és én mindenképp arra törekednék!
Köszönöm szépen a segítséget előre is! :)
Vivi (fravivien@gmail.com)

• Administrator
  • Állandó tag
    • Profil megtekintése
« Válasz #34 Dátum: Augusztus 16, 2010, 04:45:23 »
Szia Vivien! Megkaptam az e-mailedet is, köszönöm! Ahogy látom a barnás fekete hajszín tökéletes lenne a számodra. Hiszen a hajfestéked is ugyanez az árnyalat. Szerintem egy 80-90 gramm elég is lenne a hajadba, esetleg később még rendelhetsz hozzá ha kevésnek tartod. Nem baj, hogy vékonyabb szálú a hajad, nem üt el az indiai póthaj. Az európai vs. indiai haj leginkább a nagyon vékony szálú szőke hajú vendégeinknél szokott megkérdőjeleződni.

(Ui:Ha megrendeled a hajat, kiszállítják, és mégsem passzolna a színe, rögtön felhívsz minket, és visszacsomagolva visszaküldheted a hajat, és mi visszafizetjük. )